Nasza nowa placówka – Przedszkole Mini Mini znajduje się bezpośrednio przy ul. Sołtysowskiej 37c, na nowo wybudowany osiedlu Symbioza. Placówka ta położna jest blisko przystanków tramwajowych i autobusowych, a pod budynkiem znajduje się parking.

Przedszkole znajduje się na parterze budynku. Sale są przestronne, dobrze doświetlone, wyposażone w pełny monitoring on-line, antysmogowe oczyszczacze powietrza oraz atestowane sprzęty i zabawki.

Przedszkole posiada bardzo dobry dojazd od strony ul. Nowohuckiej, Centralnej, Sikorki, Łęg, Podbipięty, Klasztornej, Ciepłowniczej, a w szczególności z osiedli Fajny Dom, Sołtysowska Park i Aleja Pokoju Atal.

Do placówki mają też dobry dojazd osoby spoza Krakowa z takich okolic jak Mogiła, Brzegi, Podłęże, Kokotów, Wawrzeńczyce, Niepołomice, Wola Batorska czy Kłaj.