Mini Mini

Kamerki on-line

Kamery internetowe zainstalowane w  żłobku i przedszkolu przekazują obraz do sieci internetowej. Rodzice lub osoby, które zostaną do tego upoważnione, mogą na żywo obserwować co robią ich pociechy przez program CMS lub smartfon, tablet łącząc się z naszymi kamerkami w żłobkach i przedszkolu.

W chwili gdy poznasz login i hasło dostępu do obrazu z kamer możesz z dowolnego komputera lub telefonu komórkowego przyglądać się jak dobrze opiekunki/ciocie zajmują się dziećmi. Jeśli w  przedszkolu jest kilka kamer IP, rodzice mają większe szanse na ciągły kontakt ze swoją pociechą.
W naszym przedszkolu kamerki będą we wszystkich pomieszczeniach w których przebywają dzieci z wyłączeniem sanitariatów, szatni.

Dla rodziców używających komputerów stacjonarnych lub laptopów z systemem Windows polecam programik CMS do obsługi kamer. Program umożliwia obserwację wszystkich kamer jednocześnie bez potrzeby przełączalnia się pomiędzy oknami.

Polecam dla rodziców program do oglądania obrazu z kamerek na urządzeniach mobilnych dla Androida – uCloud Cam lub na Mac iPhone – uCloud Cam.

Należy wpisać następujące ustawienia dla poszczególnych kamer:

Przedszkole ul Sołtysowska w Krakowie tylko jedna kamera:

1. Kamera 1 – nr chmury – umksu4kgt2qj login i hasło z e-maila który Państwo otrzymaliście

Pliki pomocy do pobrania:

1. Instrukcja obsługi programu uCMS.
  2. Instrukcja aplikacji uCloud Cam.

mini mini

Mini Mini to krakowska sieć żłobków i przedszkoli stworzona z myślą o najmłodszych. To u nas dzieci czują się jak w drugim domu, bezpiecznie i kreatywnie spędzając czas.